Zaloguj
Wyszukiwanie
ZS PSP i PG w Baborowie
Gr.1: Mirosław Lewicki
Gr.2: Adam Ratuś
Gr.3: Piotr Kucharski
Gr.4: Elżbieta Korbecka
SP w Bąkowicach
Gr.1: Renata Boduch
Gr.2: Cezary Zając
Gr.3: Renata Boduch
Gr.4: Aneta Garkut
PG w Chocianowicach
Gr.1: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.2: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.3: Anna Moczygemba
Gr.4: Anita Gawlita - Wójcik
PG w Dobrodzieniu
Gr.1: Marta Więdłocha
Gr.2: Marta Więdłocha
Gr.3: Jarosław Szeląg
Gr.4: Elżbieta Borkowska
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Gr.1: Elżbieta Rychlik
Gr.2: Elżbieta Rychlik
Gr.3: Zbigniew Wajman
Gr.4: Elżbieta Osiol
PSP w Dobrzyniu + ZS-P w Lubszy
Gr.1: Anna Krokosz
Gr.2: Justyna Snopkowska
Gr.3: Halina Pawłowicz
Gr.4: Robert Michalak
Gimn. nr 2 z OI w Głubczycach
Gr.1: Jerzy Naszkiewicz
Gr.2: Jerzy Naszkiewicz
Gr.3: Ewa Błażków
Gr.4: Dorota Krupa
PG nr 1 w Głuchołazach
Gr.1: Ewa Koksanowicz
Gr.2: Marzena Ludwa
Gr.3: Maciej Grubiak
Gr.4: Wiesława Wanicka
PSP nr 2 w Gogolinie
Gr.1: Anna Rosenberger
Gr.2: Bernadeta Konieczna
Gr.3: Joachim Stiebler
Gr.4: Joachim Stiebler
PSP nr 3 w Grodkowie
Gr.1: Ludmiła Rudnicka
Gr.2: Grażyna Jakubowska
Gr.3: Wiesław Jakubowski
Gr.4: Wiesław Jakubowski
Zespół: Gimn., SP i PP w Jarnołtowie
Gr.1: Iwona Bolisęga
Gr.2: Agnieszka Salecka
Gr.3: Beata Bukartyk
Gr.4: Beata Kopeć
ZS-P w Kałkowie
Gr.1: Aurelia Rożniatowska
Gr.2: Aurelia Rożniatowska
Gr.3: Teresa Miechkota
Gr.4: Maria Szandor
ZSO w Kamienniku
Gr.1: Bogumiła Janiszewska
Gr.2: Iwona Charczyńska
Gr.3: Iwona Charczyńska
Gr.4: Marcin Minkowicz
PSP w Karłowicach
Gr.1: Alicja Łęczyńska
Gr.2: Anna Ormian
Gr.3: Anita Macioszek
Gr.4: Anita Macioszek
SP w Komornikach + SP w Strzeleczkach
Gr.1: Elżbieta Jóźwiak
Gr.2: Alicja Szczepańska
Gr.3: Iwona Ficek
Gr.4: Sylwia Kunert
ZS w Korfantowie
Gr.1: Jadwiga Fudalej
Gr.2: Danuta Korzeniowska
Gr.3: Piotr Krzywicki
Gr.4: Piotr Krzywicki
ZSS nr 1 w Krapkowicach
Gr.1: Agnieszka Sondej
Gr.2: Agnieszka Sondej
Gr.3: Beata Sikacka
Gr.4: Damian Drab
PG nr 2 w Krapkowicach
Gr.1: Alicja Dymek
Gr.2: Joanna Cebula
Gr.3: Olga Żur
Gr.4: Ewa Ryszytyło
PG w Leśnicy
Gr.1: Joanna Rigol
Gr.2: Mariola Browarska
Gr.3: Joanna Rigol
Gr.4: Ewa Janas
Gimn. w Lewinie Brzeskim
Gr.1: Agnieszka Adamska
Gr.2: Anna Dobrowolska-Urbanek
Gr.3: Krystyna Pańpuch
Gr.4: Krystyna Pańpuch
ZS w Łambinowicach
Gr.1: Małgorzata Mazurska
Gr.2: Małgorzata Mazurska
Gr.3: Bożena Wojciechowska
Gr.4: Jolanta Szczepańska
PSP w Łubnianach
Gr.1: Krzysztof Chaliński
Gr.2: Krzysztof Chaliński
Gr.3: Gabriela Sygulka
Gr.4: Norbert Dreier
SP nr 2 w Niemodlinie
Gr.1: Katarzyna Bilińska
Gr.2: Aneta Kramczyńska
Gr.3: Aneta Kramczyńska
Gr.4: Jacek Kuźniak
PG nr 1 w Oleśnie
Gr.1: Sławomira Trzaskowska
Gr.2: Adam Adamski
Gr.3: Piotr Gręda
Gr.4: Piotr Gręda
PZS-P w Olszance
Gr.1: Dorota Woźniakowska
Gr.2: Anna Machowska
Gr.3: Ewa Chruszczewska
Gr.4: Ewa Chruszczewska
Gim. w Otmuchowie
Gr.1: Chopkowicz Beata
Gr.2: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.3: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.4: Ewa Wąsowicz
ZS w Otmuchowie
Gr.1: Renata Lichowicz
Gr.2: Bożena Wenerska
Gr.3: Bożena Wenerska
Gr.4: Monika Banajska
PSP nr 1 w Ozimku
Gr.1: Małgorzata Dybaś
Gr.2: Małgorzata Wronowska
Gr.3: Grażyna Świercz
Gr.4: Katarzyna Mahari
PSP nr 2 w Paczkowie
Gr.1: Jolanta Jurek
Gr.2: Teresa Burba
Gr.3: Bożena Wieczorek
Gr.4: Teresa Burba
PG w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Jolanta Piszczałka
Gr.4: Ewa Tobiś
PSP nr 2 w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Brygida Jachymska
Gr.4: Marlena Krzemińska
PSP w Prószkowie
Gr.1: Irena Bok
Gr.2: Irena Bok
Gr.3: Elżbieta Tokarska - Wydrych
Gr.4: Kornelia Kownacka
PSP nr 3 w Prudniku
Gr.1: Małgorzata Malinowska
Gr.2: Anita Pałys
Gr.3: Ewa Kleszcz
Gr.4: Ewa Kleszcz
PG nr 1 w Prudniku
Gr.1: Anna Tuła Nowacińska
Gr.2: Magdalena Jędrzej
Gr.3: Małgorzata Szczepańska
Gr.4: Małgorzata Szczepańska
PG w Radłowie
Gr.1: Anna Chrzęstek
Gr.2: Katarzyna Barcz
Gr.3: Iwona Bartela
Gr.4: Iwona Bartela
PG w Rudnikach
Gr.1: Dariusz Niedrygoś
Gr.2: Piotr Rasztar
Gr.3: Piotr Rasztar
Gr.4: Beata Rasztar
GSP w Skarbimierzu Os.
Gr.1: Wiesława Panek
Gr.2: Błażej Kolanowski
Gr.3: Agata Kuziemska
Gr.4: Agata Kuziemska
ZS: SP i Gimn. w Skoroszycach
Gr.1: Czesław Cichoński
Gr.2: Ewa Lorenc
Gr.3: Czesław Cichoński
Gr.4: Dorota Lis
PSP w Strojcu
Gr.1: Iwona Niedzielska - Kalemba
Gr.2: Lidia Błach
Gr.3: Zdzisław Belka
Gr.4: Iwona Niedzielska - Kalemba
PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Henryk Mielcarz
Gr.2: Henryk Mielcarz
Gr.3: Sabina Knopik
Gr.4: Dariusz Wąsik
PSP nr 7 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Sebastian Cichoń
Gr.2: Mirosława Horzela-Skrzypek
Gr.3: Justyna Malek
Gr.4: Justyna Malek
PSP nr 1 w Zdzieszowicach
Gr.1: Justyna Garbacz
Gr.2: Wiesław Walendzik
Gr.3: Dariusz Polewski
Gr.4: Justyna Garbacz
PSP nr 3 w Zdzieszowicach
Gr.1: Barbara Łania
Gr.2: Aneta Konopka
Gr.3: Joanna Jabłońska
Gr.4: Karina Filusz
ZS-P w Złotnikach
Gr.1: Sylwia Męczywór
Gr.2: Iwona Ciszewska
Gr.3: Sylwia Męczywór
Gr.4: Iwona Janczak
SP w Zopowym + SP w Klisinie
Gr.1: Grażyna Dubiel
Gr.2: Łukasz Dzieża
Gr.3: Andrzej Skalik
Gr.4: Beata Skalik
WODIiP Opole
Gr.1: Janusz Podolak
Gr.2: Stanisław Rożniatowski
Gr.3: Artur Nowak
Wyświetl chronologicznie
|
Wyświetl wg. typu zasobu
Szkoła:
ZS w Otmuchowie
Grupa:
Odkrywcy
Opiekun:
Bożena Wenerska
Data dodania
Nazwa zasobu
Komentarz
Wycieczki
Brak wycieczek dla wybranej grupy
Zdjęcia
Brak zdjęć dla wybranej grupy
Inne pliki
Brak plików dla wybranej grupy
Inne pliki
Brak plików dla wybranej grupy
Inne pliki
2010-05-17 15:09:11
podsumownie
podsumowanie
2010-03-16 11:50:16
wywiad- teatr
wywiad z panią Lidią Paleczny
2010-01-18 15:52:34
wywiad
wywiad z p. Andrzejem Jamroziakiem- hodowcą pszczół
2010-01-06 10:25:13
Jim Parton- pisarz z naszej gminy
spotkanie z pisarzem
2009-12-09 11:42:02
Na sportowo- wyjątkowo...
J. Chmiel
2009-11-27 12:34:27
Wyjątkowi w gminie- zespół "Zmiana napięcia"
2009-11-23 12:03:26
kolejne spotkanie...
zabwaki:)
2009-11-20 09:33:28
Poznajmy sie
pracujemy:)
Teksty
Brak tekstów dla wybranej grupy
projekt graficzny:
2business
opracowanie interfejsu i optymalizacja kodu:
annet