Zaloguj
Wyszukiwanie
ZS PSP i PG w Baborowie
Gr.1: Mirosław Lewicki
Gr.2: Adam Ratuś
Gr.3: Piotr Kucharski
Gr.4: Elżbieta Korbecka
SP w Bąkowicach
Gr.1: Renata Boduch
Gr.2: Cezary Zając
Gr.3: Renata Boduch
Gr.4: Aneta Garkut
PG w Chocianowicach
Gr.1: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.2: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.3: Anna Moczygemba
Gr.4: Anita Gawlita - Wójcik
PG w Dobrodzieniu
Gr.1: Marta Więdłocha
Gr.2: Marta Więdłocha
Gr.3: Jarosław Szeląg
Gr.4: Elżbieta Borkowska
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Gr.1: Elżbieta Rychlik
Gr.2: Elżbieta Rychlik
Gr.3: Zbigniew Wajman
Gr.4: Elżbieta Osiol
PSP w Dobrzyniu + ZS-P w Lubszy
Gr.1: Anna Krokosz
Gr.2: Justyna Snopkowska
Gr.3: Halina Pawłowicz
Gr.4: Robert Michalak
Gimn. nr 2 z OI w Głubczycach
Gr.1: Jerzy Naszkiewicz
Gr.2: Jerzy Naszkiewicz
Gr.3: Ewa Błażków
Gr.4: Dorota Krupa
PG nr 1 w Głuchołazach
Gr.1: Ewa Koksanowicz
Gr.2: Marzena Ludwa
Gr.3: Maciej Grubiak
Gr.4: Wiesława Wanicka
PSP nr 2 w Gogolinie
Gr.1: Anna Rosenberger
Gr.2: Bernadeta Konieczna
Gr.3: Joachim Stiebler
Gr.4: Joachim Stiebler
PSP nr 3 w Grodkowie
Gr.1: Ludmiła Rudnicka
Gr.2: Grażyna Jakubowska
Gr.3: Wiesław Jakubowski
Gr.4: Wiesław Jakubowski
Zespół: Gimn., SP i PP w Jarnołtowie
Gr.1: Iwona Bolisęga
Gr.2: Agnieszka Salecka
Gr.3: Beata Bukartyk
Gr.4: Beata Kopeć
ZS-P w Kałkowie
Gr.1: Aurelia Rożniatowska
Gr.2: Aurelia Rożniatowska
Gr.3: Teresa Miechkota
Gr.4: Maria Szandor
ZSO w Kamienniku
Gr.1: Bogumiła Janiszewska
Gr.2: Iwona Charczyńska
Gr.3: Iwona Charczyńska
Gr.4: Marcin Minkowicz
PSP w Karłowicach
Gr.1: Alicja Łęczyńska
Gr.2: Anna Ormian
Gr.3: Anita Macioszek
Gr.4: Anita Macioszek
SP w Komornikach + SP w Strzeleczkach
Gr.1: Elżbieta Jóźwiak
Gr.2: Alicja Szczepańska
Gr.3: Iwona Ficek
Gr.4: Sylwia Kunert
ZS w Korfantowie
Gr.1: Jadwiga Fudalej
Gr.2: Danuta Korzeniowska
Gr.3: Piotr Krzywicki
Gr.4: Piotr Krzywicki
ZSS nr 1 w Krapkowicach
Gr.1: Agnieszka Sondej
Gr.2: Agnieszka Sondej
Gr.3: Beata Sikacka
Gr.4: Damian Drab
PG nr 2 w Krapkowicach
Gr.1: Alicja Dymek
Gr.2: Joanna Cebula
Gr.3: Olga Żur
Gr.4: Ewa Ryszytyło
PG w Leśnicy
Gr.1: Joanna Rigol
Gr.2: Mariola Browarska
Gr.3: Joanna Rigol
Gr.4: Ewa Janas
Gimn. w Lewinie Brzeskim
Gr.1: Agnieszka Adamska
Gr.2: Anna Dobrowolska-Urbanek
Gr.3: Krystyna Pańpuch
Gr.4: Krystyna Pańpuch
ZS w Łambinowicach
Gr.1: Małgorzata Mazurska
Gr.2: Małgorzata Mazurska
Gr.3: Bożena Wojciechowska
Gr.4: Jolanta Szczepańska
PSP w Łubnianach
Gr.1: Krzysztof Chaliński
Gr.2: Krzysztof Chaliński
Gr.3: Gabriela Sygulka
Gr.4: Norbert Dreier
SP nr 2 w Niemodlinie
Gr.1: Katarzyna Bilińska
Gr.2: Aneta Kramczyńska
Gr.3: Aneta Kramczyńska
Gr.4: Jacek Kuźniak
PG nr 1 w Oleśnie
Gr.1: Sławomira Trzaskowska
Gr.2: Adam Adamski
Gr.3: Piotr Gręda
Gr.4: Piotr Gręda
PZS-P w Olszance
Gr.1: Dorota Woźniakowska
Gr.2: Anna Machowska
Gr.3: Ewa Chruszczewska
Gr.4: Ewa Chruszczewska
Gim. w Otmuchowie
Gr.1: Chopkowicz Beata
Gr.2: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.3: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.4: Ewa Wąsowicz
ZS w Otmuchowie
Gr.1: Renata Lichowicz
Gr.2: Bożena Wenerska
Gr.3: Bożena Wenerska
Gr.4: Monika Banajska
PSP nr 1 w Ozimku
Gr.1: Małgorzata Dybaś
Gr.2: Małgorzata Wronowska
Gr.3: Grażyna Świercz
Gr.4: Katarzyna Mahari
PSP nr 2 w Paczkowie
Gr.1: Jolanta Jurek
Gr.2: Teresa Burba
Gr.3: Bożena Wieczorek
Gr.4: Teresa Burba
PG w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Jolanta Piszczałka
Gr.4: Ewa Tobiś
PSP nr 2 w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Brygida Jachymska
Gr.4: Marlena Krzemińska
PSP w Prószkowie
Gr.1: Irena Bok
Gr.2: Irena Bok
Gr.3: Elżbieta Tokarska - Wydrych
Gr.4: Kornelia Kownacka
PSP nr 3 w Prudniku
Gr.1: Małgorzata Malinowska
Gr.2: Anita Pałys
Gr.3: Ewa Kleszcz
Gr.4: Ewa Kleszcz
PG nr 1 w Prudniku
Gr.1: Anna Tuła Nowacińska
Gr.2: Magdalena Jędrzej
Gr.3: Małgorzata Szczepańska
Gr.4: Małgorzata Szczepańska
PG w Radłowie
Gr.1: Anna Chrzęstek
Gr.2: Katarzyna Barcz
Gr.3: Iwona Bartela
Gr.4: Iwona Bartela
PG w Rudnikach
Gr.1: Dariusz Niedrygoś
Gr.2: Piotr Rasztar
Gr.3: Piotr Rasztar
Gr.4: Beata Rasztar
GSP w Skarbimierzu Os.
Gr.1: Wiesława Panek
Gr.2: Błażej Kolanowski
Gr.3: Agata Kuziemska
Gr.4: Agata Kuziemska
ZS: SP i Gimn. w Skoroszycach
Gr.1: Czesław Cichoński
Gr.2: Ewa Lorenc
Gr.3: Czesław Cichoński
Gr.4: Dorota Lis
PSP w Strojcu
Gr.1: Iwona Niedzielska - Kalemba
Gr.2: Lidia Błach
Gr.3: Zdzisław Belka
Gr.4: Iwona Niedzielska - Kalemba
PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Henryk Mielcarz
Gr.2: Henryk Mielcarz
Gr.3: Sabina Knopik
Gr.4: Dariusz Wąsik
PSP nr 7 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Sebastian Cichoń
Gr.2: Mirosława Horzela-Skrzypek
Gr.3: Justyna Malek
Gr.4: Justyna Malek
PSP nr 1 w Zdzieszowicach
Gr.1: Justyna Garbacz
Gr.2: Wiesław Walendzik
Gr.3: Dariusz Polewski
Gr.4: Justyna Garbacz
PSP nr 3 w Zdzieszowicach
Gr.1: Barbara Łania
Gr.2: Aneta Konopka
Gr.3: Joanna Jabłońska
Gr.4: Karina Filusz
ZS-P w Złotnikach
Gr.1: Sylwia Męczywór
Gr.2: Iwona Ciszewska
Gr.3: Sylwia Męczywór
Gr.4: Iwona Janczak
SP w Zopowym + SP w Klisinie
Gr.1: Grażyna Dubiel
Gr.2: Łukasz Dzieża
Gr.3: Andrzej Skalik
Gr.4: Beata Skalik
WODIiP Opole
Gr.1: Janusz Podolak
Gr.2: Stanisław Rożniatowski
Gr.3: Artur Nowak
Wyświetl chronologicznie
|
Wyświetl wg. typu zasobu
Szkoła:
Zespół: Gimn., SP i PP w Jarnołtowie
Grupa:
klasa 3
Opiekun:
Iwona Bolisęga
Data dodania
Nazwa zasobu
Komentarz
Wycieczki
2009-10-06 13:49:51
trasa1
Zdjęcia
2010-05-10 16:38:21
final !!!
powstaje wystawa naszych prac
2010-05-10 16:35:46
2 makieta
skala chyba dobra:)
2010-05-10 16:32:06
makieta
pracujemy...
2010-02-01 22:12:09
makieta - w jakiej skali?
2a
2010-02-01 22:09:01
makieta - cd.
Patrycja, Patrycja, Klaudia i Pawel
2010-02-01 22:05:30
jak powstaje makieta...
pawel
2010-01-18 19:09:55
Kalkow
zimowe impresje1
2009-12-08 19:47:08
spotkanie z pania architekt3
makieta - cwiczenie czyni mistrza:)
2009-12-08 19:44:12
spotkanie z pania architekt2
makieta - nieco teorii...
2009-12-08 19:39:43
spotkanie z pania architekt1
wywiad
2009-12-02 16:57:30
zajecia praktyczne
grupa Pauliny testuje nasz nowy sprzet
2009-12-02 16:53:06
Z GPS-em w terenie 2
Ustalanie trasy pomiaru GPS-em - Tomek okazal sie prawdziwym fachowcem w tej dziedzinie:)
2009-12-02 16:48:52
Z GPS-em w terenie
Tomek przygotowuje mini wyklad na temat, jak dziala GPS
2009-11-28 12:33:56
ruszamy w teren
pomiary
2009-11-25 18:21:27
grupa C
wywiad
2009-11-25 18:19:55
Martyna
pierwsze pomiary
2009-11-18 14:46:33
fotka3
zapomniany Nepomucen:)
2009-11-18 14:45:18
fotka2
kapliczka przy drodze
2009-11-18 14:41:59
fotka1
Znasz-li ten kraj?
2009-11-18 14:37:11
grupa a
nasze pierwsze fotki
2009-11-12 08:53:16
my w projekcie
przed wyborem liderow
Inne pliki
2010-05-10 16:40:52
scenariusz ntue
obiekty sakralne naszej okolicy
Inne pliki
2010-06-06 13:48:05
Nepomuki
prez.mult.
Inne pliki
2009-12-01 21:53:18
wywiad Tomek - Kamil
w3
2009-12-01 21:49:19
sonda - Magda i Dagmara
wywiad
2009-12-01 21:44:40
wywiad1
Angelika i Magda
2009-10-12 14:56:29
traktat
2
2009-10-12 14:02:57
wycieczka
slajdy
2009-10-12 14:01:09
kurier
muzyka
2009-10-06 13:48:36
muzyka
przyspiewki
2009-10-06 13:47:24
zdjecie 1
Teksty
Brak tekstów dla wybranej grupy
projekt graficzny:
2business
opracowanie interfejsu i optymalizacja kodu:
annet