2010-04-14 13:58:47 | wycieczka
|
2010-04-14 14:09:13 | dom_Filipa_Roboty
|
2010-04-13 18:55:18 | Rzeźba Wawrzka
|
2010-04-13 18:54:34 | ul. Damrota
|
2010-04-13 18:53:54 | ul. Tuwima
|
2010-04-13 18:52:57 | ul. Kochanowskiego
|
2010-04-13 18:52:11 | ul. Wankowicza
|
2010-04-13 18:51:18 | Kapliczka na ul. Konopnickiej
|
2010-04-13 18:50:12 | ul. Konopnickiej
|
2010-04-13 18:49:25 | ul. Morcinka
|
2010-04-11 17:51:41 | Jedno ze zdjęć do Who is who Pani Małgosia uczy plastyki. Lubi podróżować i zwiedzać zabytki. |
2010-04-11 17:43:11 | Tropiciele zaprosili nas na wieczór literacki. Ola opowiada o Janie Kochanowskim. |
2010-03-11 07:34:26 | Moje ulubione miejsce w szkole. Nagrodzona praca Ewa: oczywiście sala gimnastyczna |
2010-03-11 07:32:11 | Szkolny konkurs rozstrzygnięty Ulubione miejsce Mateusza to sala gimnastyczna |
2010-03-09 15:05:08 | Spotkanie z honorowym obywatelem naszej szkoły
|
2010-03-09 15:03:21 | Spotkanie z honorowym obywatelem naszej szkoły
|
2010-02-25 08:24:15 | Nasz konserwator. Gdy nam się zdarzy coś zepsuć, on zawsze naprawi. |
2010-02-25 08:21:21 | Nasza ulubiona historyczka Wkrótce rozmowa z nią |
2010-02-20 14:20:36 | Woźny naszej szkoły Pracuje u nas 18 lat i lubi swoją pracę |
2010-02-05 14:11:50 | Piszemy kolejny artykuł o naszej pracy
|
2010-02-05 14:09:43 | Ciekawscy pracują nawet w czasie ferii
|
2010-02-05 08:14:52 | Rozmawiamy z pracownikami szkoły
|
2010-02-05 08:13:26 | Rozmawiamy z pracownikami szkoły
|
2010-01-20 08:51:07 | Spotkanie z nauczycielami - emerytami Rozmawiamy z byłymi nauczycielami naszej szkoły |
2010-01-11 14:32:37 | Przeprowadzamy wywiad z panią dyrektor Pytamy o honorowych obywateli szkoły |
2009-11-22 11:40:27 | Nasza grupa Wreszcie prawie w komplecie po zwycięskiej walce z grypą |
Brak plików dla wybranej grupy |
Brak plików dla wybranej grupy |
2010-04-28 10:15:03 | GLOBUSIK KWIECIEŃ gazetka szkolna |
2010-03-23 15:01:14 | GLOBUSIK MARZEC gazetka szkolna |
2010-03-03 12:26:51 | Skanowana strona gazetki szkolnej
|
2010-03-03 12:26:26 | Skanowana strona gazetki szkolnej
|
2010-03-03 12:26:08 | Skanowana strona gazetki szkolnej
|
2010-03-03 12:25:42 | Skanowana strona gazetki szkolnej
|
2010-03-01 13:57:10 | Globusik gazetka szkolna |
2010-01-20 08:53:29 | Wywiad Rozmawiamy z nauczycielami - emerytami |
2010-01-16 10:09:48 | Wywiad Wywiad z Panią Dyrektor |
2010-04-13 19:11:01 | Dziś wybraliśmy się wraz z Tropicielami na wycieczkę po tych ulicach naszego miasta, które mają w nazwach pisarzy i poetów.Wzięliśmy GPS i aparat fotograficzny. |
2010-01-20 08:59:54 | Honorowi Obywatele
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3
w Prudniku
Rada Pedagogiczna i Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Śląskich na wspólnym posiedzeniu w dniu 22 lutego 1974 roku podjęła uchwałę o nadawaniu imienia Honorowego Obywatela Szkoły ludziom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla szkoły.
Tytuł taki otrzymali:
1. Waleria Nabzdyk – uczestniczka III powstania śląskiego, sanitariuszka w podgrupie „Bogdan” (03.05.1974)
2. Józef Opolski – uczestnik I, II, III powstania śląskiego, działacz ruchu robotniczego, uczestnik kampanii wrześniowej (03.05.1974)
3. Jan Bugla – uczestnik I, II, III powstania śląskiego, współorganizator powstania na powiat Rybnik (03.05.1974)
4. Jan Kierot – uczestik II i III powstania śląskiego (03.05.1974)
5. Alojzy Cichoń – uczestnik I, II, III powstania śląskiego, uczestnik kampanii wrześniowej (03.05.1974)
6. Jan Rochowski – uczestnik II i III powstania śląskiego, uczestnik kampanii wrześniowej (03.05.1974)
7. Henryk Trochowski – długoletni pracownik Komitetu Rodzicielskiego (03.05.1974)
8. Józefa Żołądkowska – inspektor szkolny (08.05.1975)
9. Stanisława Dawidowska – długoletni pracownik Komitetu Rodzicielskiego (08.05.1975)
10. Lewicki – długoletni pracownik Komitetu Rodzicielskiego (08.05.1975)
11. Zakład Przemysłu Bawełnianego „Frotex” – za duży wkład pracy na rzecz szkoły, pomoc w prowadzeniu preorientacji zawodowej, za stałe przekazywanie materiałów potrzebnych do realizacji programu nauczania (06.04.1977)
12. Kazimierz Lichota – za duży wkład pracy społecznej na rzecz szkoły, pomoc w zorganizowaniu budowy obiektu sportowego (06.04.1977)
13. Barbara Menszek – długoletni pracownik higieny szkolnej, lekarz stomatolog – za pracę z wielkim oddaniem, pogodny i przyjazny stosunek do dzieci (10.04.1979)
14. Alina Kuszko – długoletni pracownik zakładu opiekuńczego szkoły, kierownik klubu osiedlowego (10.04.1979)
15. Zbigniew Styczyszyn – za duży wkład pracy na rzecz szkoły, za stałą pomoc w organizowaniu materiałów potrzebnych do realizacji programu nauczania (10.04.1984)
16. Helena Serafin – długoletni pracownik szkoły (10.04.1984)
17. Teresa Kuna – komendant prudnickiego Hufca ZHP, dyrektor szkoły (15.03.1985)
18. Janina Krzyżanowska - emerytowany nauczyciel szkoły (15.03.1985))
19. Maria Wojdyło – emerytowany nauczyciel szkoły (15.03.1985)
20. Czesława Sternberg-Stojałowska – emerytowany nauczyciel szkoły (15.03.1985)
21. Stefania Staszczuk – emerytowany nauczyciel szkoły (15.03.1985)
22. Edward Zając – zasłużony rodzic (15.03.1985)
23. Józef Trembecki – zasłużony rodzic (15.03.1985)
24. Helena Piekielna – długoletni dyrektor szkoły (08.04.1986)
25. Eleonora Gałecka – dyrektor M.Z.E.A.Sz., członek Komitetu Rodzicielskiego (31.03.1987)
26. Krystyna Kwiatkowska – wzorowy pedagog (31.03.1987)
27. Bronisława Kielek – wzorowy pedagog (31.03.1987)
28. Józef Zioło – działacz Komitetu Rodzicielskiego (12.04.1988)
29. Henryk Sobczak – przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego (18.04.1989)
30. Jerzy Mendruń – za pracę na rzecz szkoły (22.06.1992)
31. Krystyna Sobczak – za wieloletnią pracę i twórczość artystyczną (21.03.1995)
32. Irena Sznabel – za pracą społeczną na rzecz szkoły (21.03.1995)
33. Stanisław Hawron – za pracę społeczną w Radzie Rodziców (21.03.1995)
34. Zbigniew Kulpa – za pracę społeczną nz rzecz szkoły (21.03.1995)
35. Henryk Jagielski – za pracę w Komitecie Rodzicielskim i Radzie Rodziców (23.03.1995)
36. Anna Niedźwiecka – za dbanie o rozwój i modernizacją Szkoły Podstawowej Filialnej w Niemysłowicach (04.05.1995)
37. Czesław Majerek – za pracę dla dobra dzieci i rozwoju szkoły (12.05.1997)
38. Regina Taratuta – za pracę dla dobra dzieci i rozwoju szkoły (12.05.1997)
39. Barbara Kręgiel – za pracę dla dobra dzieci i rozwoju szkoły (17.06.1997)
40. Marianna Szandurska – za pracę dla dobra dzieci i rozwoju szkoły (26.04.1999)
41. Krystyna Chybzińska – za pracę dla dobra dzieci i szkoły (26.04.1999)
42. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Prudniku – za pomoc i pracę dla dobra dzieci i szkoły (12.04.2000)
43. Liliana Zaborna – za pracę dla dobra dzieci i szkoły (12.04.2000)
44. Edward Mazur – za pracę dla dobra dzieci i szkoły (12.04.2000)
45. Bank Spółdzielczy, dyr. Mirosław Michałowski – za pomoc i pracę dla dobra dzieci i szkoły (24.04.2002)
46. Jan Pieluch – za pomoc i pracę dla dobrz dzieci i szkoły (24.04.2002)
47. Tadeusz Kilarski – dyr. PZU, za pomoc i pracę dla dobra dzieci i szkoły (24.04.2002)
48. Danuta Jankowska – autorka hymnu szkolnego, organizator pracy harcerskiej i związkowej (22.04.2005)
49. Wiesława Włodowska – za pomoc i wspieranie wszechstronnej działalności (22.04.2005)
50. Anna Sokołowska – nauczyciel muzyki, wychowawca, organizator chóru szkolnego (22.04.2005)
51. Karol Koziarowski – za pracę z dziećmi i młodzieżą, udział w projektach przyrodniczych, przygotowanie pomocy dydaktycznych do pracowni przyrodniczej (24.04.2006)
52. Eugeniusz Drohomirecki – emerytowany dyrektor PSP nr 3, nauczyciel techniki (05.03.2008)
53. Jacek Szczepański – emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego i biologii, przewodniczący NSZZ „Solidarność” (05.03.2008).
|